Vertalers

  1. Zuletzt aktualisiert am
  • De prijzen moeten aangevraagd worden wanneer u contact opneemt met de vertalers. Alle betalingen voor vertalingen moeten rechtstreeks met de vertalers geregeld worden.
  • Apostilles moeten niet volledig vertaald worden; ze worden enkel vernoemd.
  • De inhoud van de vertaling dient nagekeken te worden door de sollicitant(e).

OPGELET : vanaf 21 mei 2026 vraagt de Belgische ambassade in Mexico dat vertalingen in België worden uitgevoerd. Vanaf 21 juni 2026 worden de handtekeningen van vertalers niet meer gelegaliseerd en worden alleen vertalingen aanvaard die aan de volgende procedure voldoen:

Het document in het Spaans met apostille wordt in België vertaald:

Het document wordt online vertaald door een beëdigd vertaler in België die in België of in het buitenland woont, d.w.z. een vertaler wiens status erkend is door de Federale Overheidsdienst FOD Justitie en die vermeld staat in het register van officiële vertalers. Deze lijst is beschikbaar op de website van de FOD Justitie: JustSearch

Deze vertaling vereist geen verdere legalisatie voor gebruik in België.